Slovak English German Hungarian

Vrátenie tovaru

ODSTÚPENIE OD KÚPNEJ ZMLUVY : (vrátenie tovaru)
V súlade so zákonom č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji máte ako spotrebiteľ právo odstúpiť od zmluvy do 7 dní od prevzatia tovaru. Odstúpením spotrebiteľa od zmluvy sa zmluva od začiatku ruší. Ak sa rozhodnete pre odstúpenie v tejto lehote, prosíme Vás o dodržanie nižšie uvedených podmienok: Kontaktujte nás (viď kontakt), že žiadate o odstúpenie od zmluvy s uvedením čísla objednávky, dátumu kúpy tovaru a Vaším číslom účtu či adresou pre vrátenie peňazí.

Ako spotrebiteľ však nemôžete odstúpiť od zmluvy, ktorej predmetom je :
a) predaj tovarov, ktorých cena závisí od pohybu cien na finančnom trhu, ktoré predávajúci nemôže ovplyvniť
b) predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa, alebo tovaru, ktorý vzhľadom na jeho vlastnosti nemožno vrátiť, alebo tovaru, ktorý rýchlo podlieha skaze 

Ak ste už tovar obdržali a prevzali, zašlite ho späť na našu adresu uvedenú v sekcii kontakt a to za nasledujúcich podmienok:
» tovar musí byť v pôvodnom nepoškodenom obale,
» tovar nesmie byť použitý,
» tovar musí byť nepoškodený,
» tovar musí byť kompletný (vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atď.),
» tovar zašlite spolu s dokladom o kúpe.

- Tovar, prosíme, posielajte doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám (doporučene neznamená na dobierku). Náklady na vrátenie tovaru znáša spotrebiteľ. - Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme poukážkou alebo prevodom na Váš účet a to najneskôr do 14 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru. V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme žiaľ môcť akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.

DÁMSKE PARFÉMY

DÁMSKE PARFÉMY

PÁNSKE PARFÉMY

PÁNSKE PARFÉMY

PRÍSLUŠENSTVO

PRÍSLUŠENSTVO

DEKOR KOZMETIKA

DEKOR KOZMETIKA

TELO A PLEŤ

TELO A PLEŤ