Slovak English German Hungarian

ESCADA Marine Groove edt 50ml

ESCADA uvádza novú vôňu MARINE GROOVE
MARINE GROOVE je nová príťažlivá vôňa, ktorú ESCADA prináša v limitovanej edícii.
Sladká a pikantná vôňa s náznakom tropického ovocia a jemným nádychom červených ríbezlí dokonale zosobňuje exkluzívnu letnú párty na mori: zábavnú, koketnú a fantastickú.

With shipment Slovenská pošta for 0,00 €
Cena
 Predajná cena  53,00 €
Popis

 V poradí osemnásta vôňa z nesmierne úspešnej línie štýlových vôní ESCADA odhaľuje okázalý životný štýl všetkých tých, ktorí milujú plavbu na najmodernejších výletných lodiach.
Predstavte si luxusné jachty, odvážnu krásu nádherných žien a zvodných mužov pripravených na elegantnú oceánsku plavbu.
Každý predsa vie, že tie najbláznivejšie párty sa odohrávajú na vlnách morí a ani toto leto nie je výnimkou. S príchodom lahodného a teplého večera púšťa hviezdny DJ príjemné letné tóny a prenáša zabávajúcich do letnej noci plnej štýlových pôžitkov.

Vôňa ESCADA MARINE GROOVE
Vôňa je postavená na sýtych ovocných a kvetinových tónoch, ktoré preslávili vône ESCADA. Predstavuje nové exotické ovocné tóny vytvárajúce sviežu a zvodnú vôňu, ktorá pripomína vzrušujúcu atmosféru plnú zábavy a pôžitku.

Vrchné tóny vône Escada Marine Groove:
Vo vrchných tónoch sa predstavuje svieža a pikantná kombinácia šťavnatého ovocia. Dužina mučenky s neobyčajnou zmesou trpkej, sladkej a pižmovej vône je dopĺňaná kontrastnými tónmi červených ríbezlí s ostrou arómou a grapefruitom s jasnou citrusovou vôňou. Ríbezle a grapefruit dotvárajú túto príťažlivú ostro-sladkú esenciu a kontrastujú tropickému ovociu. Dynamickú trojicu dopĺňa mango, ktoré uzatvára sladký akord vrchných tónov Marine Groove.

Stredné tóny Escada Marine Groove:
Jemné srdce otvára zmyselný buket prepychových kvetov a delikátnych lupienkov, ktoré v Marine Groove odhaľujú dotyk ženskosti. Pivónia s čerstvou sviežosťou pripomína slnečný jas. Je to kvetnatosť rastúca zo samého srdca vône. Akordy nádherného cyklámenu vytvárajú vo vôni dojem ľahkosti a priehľadnej jemnosti, kým bohaté tóny jazmínu stoja v ich protiklade. Lahodná fialka sa k nim pripája s osviežujúcim efektom zelenej sviežosti.

Základné tóny Escada Marine Groove:
Letný závan do vône vnášajú pižmové tóny a dodávajú jej zmyslenú hrejivosť. Evokujú predstavu pokožky jemne zohriatej letným slnkom. Tieto pižmové tóny sa spájajú s eleganciou bieleho cédru a výraznou žiarivosťou ambry. Vôňa sa tak stáva predmetom neskutočnej žiadostivosti.

 

Ďalšie informácie

Určené pre:  Ženy
Typ výrobku:  Toaletná voda s rozprašovačom...
Objem náplne:  50 ml
Možnosti objemu náplne:  30 ml, 50 ml, 100 ml
Balenie:  Samostatné balenie

DÁMSKE PARFÉMY

DÁMSKE PARFÉMY

PÁNSKE PARFÉMY

PÁNSKE PARFÉMY

PRÍSLUŠENSTVO

PRÍSLUŠENSTVO

DEKOR KOZMETIKA

DEKOR KOZMETIKA

TELO A PLEŤ

TELO A PLEŤ