Slovak English German Hungarian

O nás

 

Naše služby

 julianaInternetový obchodný dom www.parfumeria-julia.sk bol spustený dňa 01. Novembra 2007. Už pri spustení ponúka zákazníkom mnoho produktov, pričom každým dňom tento počet narastá. Našou snahou je ponúknuť zákazníkovi čo najkompletnejší servis, od jeho prvého kontaktu s internetovým obchodným domom parfumeria-julia.sk až po doručenie tovaru k zákazníkovi, prípadne záručné a pozáručné služby.

O nás

Internetový obchodný dom parfumeria-julia.sk prevádzkuje spoločnosť BB center s.r.o., ktorá bola založená s jasne stanoveným cieľom uspokojiť aj tie najrozmanitejšie potreby moderného zákazníka.
Filozofiou internetového obchodného domu parfumeria-julia.sk je „SLUŽBA ZÁKAZNÍKOVI“ ktorému ponúkame nákup kvalitných výrobkov za výborné ceny v atraktívnom prostredí.
Sme presvedčení, že tím ľudí skrývajúcich sa za obchodným domom parfumeria-julia.sk urobí v nasledujúcom období maximum pre Vašu spokojnosť a bude neustále otvárať nové možnosti nakupovania v pohodlí Vášho domova.

Vaša: PARFUMÉRIA JÚLIA

Široká ponuka originálnych parfémov za naozaj skvelé ceny.

 V našom portfóliu produktov sa nachádzajú značkové parfémy z produkcie svetových výrobcov a leadrov z oblasti parfumérie.
Filozofiou internetového obchodného domu parfumeria-julia.sk je „SLUŽBA ZÁKAZNÍKOVI“ ktorému ponúkame nákup kvalitných výrobkov za výborné ceny v atraktívnom prostredí.
 

Profesionálne líčenie

   Potrebujete, aby ste vyzerali dobre? My Vás profesionálne nalíčime. Dobre vyzerať znamená i mať dobý pocit zo seba.
   Chystáte sa na ples, svadbu, promóciu, či stužkovú? Chcete zažiariť na firemnom večierku, alebo na večernej dámskej jazde? Plánujete návštevu fotoateliéru, ale neviete ako zvýrazniť svoju prirodzenosť, aby ste na fotografiách vyzerali čo najlepšie? Zverte sa do rúk profesionálnej vizážistky. 
   Ak ste sa rozhodli, že chcete vyskúšať väčšiu či menšiu zmenu, budeme sa tešiť na stretnutie s Vami...

Rada Vám ponúknem:                                                                                      

:: Všetky typy vizáží:
Denné líčenie
jemne zvýraznené pery a oči, ostatné partie veľmi prirodzené, nenápadné
Prirodzené líčenie
prekrytie všetkých nedostatkov pleti, minimalistické farby - jednoducho zdôrazní, čo je na Vás od prírody pekné
Expresné líčenie
bleskový make-up, na volný čas a cesty
Večerné líčenie
podobné dennému, len výraznejšie farby, dôraz na módne trendy (na spoločenské akcie, promócie, párty, plesy, stužková a pod.)
Príležitostné líčenie
podobné večernému, pridané trblietky, perleť, flitre, ktoré rozjasňujú tvár (svadobný make-up)
Business líčenie
velmi elegantné, univerzálny módny make-up pre dokonalý vzhľad, decentne zvýraznené oči a ústa
Profesionálne líčenie
fotobook, časopisy, televízia
Odborné poradenstvo
podl'a vašich potrieb (napr. make up, účes, vhodná kozmetika)
Workshopy pre krásu
naučíte sa správne vyberat' a nanášat' mejkap, rozžiarit' tvár, podčiarknut' vaše prednosti a ešte mnoho dalšieho...

:: Odborné poradenstvo pri výbere:                                                                        
make-upu ( jeho aplikácia ,techniky líčenia, triky pri nanášaní ...)
vhodných farieb - Farebná typológia
vhodnej starostlivosti o pleť ( výber vhodných krémov/ošetrenia podla typu a stavu pleti)

Cenník:
13€ DENNÉ LÍČENIE
14€ VEČERNÉ LÍČENIE
15€ SVADOBNÉ LÍČENIE

Telefónne číslo: 0903106176      email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Piercing

Piercing je v dnešnej dobe ozdoba tela. Pre niekoho to môže byť životný postoj , pre iného zasa módny trend.
Korene piercingu siahajú až do čias kmeňovej spoločnosti. Bol označením spoločenského postavenia. V období nástupu katolíckej viery nastal jeho úpadok, pretože sa považoval za prejav pohanstva. Piercing ako symbol moci nie je žiadnou novinkou, piercing je forma ozdobovania tela známa stáročia.

Pracujeme len na objednávky! 
TELEFÓN: 0903 959 244, 0903 106 176 mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.                  

Víta Vás Lady Di

Pupok 33€
Jazyk 40€
Pera 30€
Nos 27€
Obočie 30€
Chrupavka 20€
Uši 17€
Jednorázové prepichnutie bez šperku 15€


 Ceny sú určené za jednorázový materiál+TITANOVÝ šperk+sterilizácia nástrojov. Počas hojenia a po zahojení v prípade potreby kontaktujte Nás na t.č. 0903 959 244, kde Vám odpovieme na Vaše otázky.

Permanentný make-up

V posledných rokoch si stále väčšiu popularitu získava permanentný make-up, ktorý je ideálnym riešením hlavne pre ženy, ktoré túžia byť upravené od rána až do večera. Táto metóda má korene v ázijských krajinách a jej cieľom je vytvoriť make-up s prirodzeným efektom, ktorý podčiarkne výrazné črty tváre, alebo potlačí nedokonalosti pleti a koriguje drobné chybičky krásy.

Ako na to a za koľko - CENNÍK:

 

Kontúry pery + tieňovanie / Lip liner + shading

Celá výplň pier / Lip fill

3D pery / 3D Lip

135€

165€

Obočie celé / Eyebrow liner

Obočie 3D / eyebrow 3D

Obočie čiarkované / Eyebrow liner

110€

135€

150€

Horné očné linky / Upper eyeliner

Vnútorné očné linky

   80€ /2 410,08,-Sk/

Dolné očné linky / Lowwer eyeliner

Zahusťovanie mihalníc tetovaním

70€ /2 108,82,-Sk/

110€

Korekcia do 1.roka / correction until 1year

Korekcia po 1 roku / correction after 1year

Korekcia po 2 rokoch /  correction after 2 years

Anestetikum / Anesthetic

Materské znamienko / Spot

20€

od 45€

80% z ceny nového

15€

15€

TATTOO / vrátane farieb / incl. colors

- malé tetovania / small tattoos

- 10 x 10 cm

- 15 x 15 cm

- 20 x 20 cm

- 30 x 30 cm

- korekcie(materiál / correction (supply

 

50€

70€

100€

135€

165€

20€

 ODSTRAŇOVANIE TETOVANIA S REJUVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Objednávky na t.č.: 0903 959 244, 0903 106 176  e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.       

 Srdečne Vás privíta špičková profesionálka           D    I    A    N    A        P    Á    L    O    V    Á

 Pracujeme v prísnych hygienických  a sterilných podmienkach! Používame výhradne len jednorázový materiál a pigmenty na to určené a schválené Európskou Úniou!

 

TATTOO

PRACUJEME NA OBJEDNÁVKY! T.Č. 0903106176 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Nechtový desing a manikúra

Gélové nechty sú dokonalá ozdoba


Ak platí vlasy – koruna krásy, čo potom sú nechty? Väčšina z nás denne prichádza do kontaktu s veľkým počtom ľudí, či si to už vyžaduje naša práca alebo spoločenský život. A verte neverte, viac ako na objemný dekolt ľudia upriamujú pozornosť na čisté a vkusne upravené nechty.

Mať krásne vytvarované nechty nie je žiaden luxus, stačí k tomu základná manikúra, čas, zručnosť… a trpezlivosť. Nie každý má však čas a vôľu venovať sa každý tretí deň starostlivosti o nechty. Pre tie dámy, ktoré doteraz schovávali ruky za chrbát, len čo stretli známu tvár, je riešenie – gélové nechty.

Z čoho vzišli?
Celý systém modelácie gélových nechtov vznikol ešte v osemdesiatych rokoch, keď sa materiál používaný v dentálnej medicíne začal aplikovať aj na nechty. Tak sa patent z roku 1984 stal známym v salónoch aj domácnostiach po celom svete. Trend gélových nechtov spôsobuje, že sa používané materiály neustále zdokonaľujú.

Aké ponúkame?
Vybrať si môžete s obrovského množstva dezénov, dĺžok a odtieňov. Samotné nechty môžu byť dvojfázové, trojfázové, gélovo-akrylové, s farebným gélom (tie na spôsob francúzskej manikúry sú azda najžiadanejšie), trblietkami, nechtovým piercingom – stačí si len vybrať. Každá manikérka vám poradí nechty presne na mieru.

Manikúra
Ak sa rozhodnete pre gélové nechty, vedzte, že nie sú práve najlacnejšou záležitosťou. Za túto ozdobu zaplatíte v priemere tisíc korún, no čím väčšie mesto, tým vyššia cena.  Cena závisí od techniky, prevedenia i kvality. Napríklad trojfázové nechty sú drahšie ako dvojfázové, obyčajný gél lacnejší ako trblietavý. Je vhodné dohodnúť sa s manikérkou na cene dopredu, aby ste predišli neskorším nedorozumeniam – konečná cena sa môže od tej sľubovanej poriadne líšiť. 
Mnohé zákazníčky sa však zhodujú na tom, že nižšia cena sa zvykne odraziť na kvalite modeláže.

Minimálna trvanlivosť do…
To naozaj záleží len od toho, ako rýchlo vám nechty rastú. Zhruba každé tri týždne budete musieť chodiť k vašej manikérke na dopĺňanie nechtov. Na každé sedenie si preto pripravte minimálne 15-18€. Za nový zaplatíte, aj keď sa vám nejaký necht zlomí - čas od času sa to môže stať.

DÁMSKE PARFÉMY

DÁMSKE PARFÉMY

PÁNSKE PARFÉMY

PÁNSKE PARFÉMY

PRÍSLUŠENSTVO

PRÍSLUŠENSTVO

DEKOR KOZMETIKA

DEKOR KOZMETIKA

TELO A PLEŤ

TELO A PLEŤ